Malé koupelny se světlými obkladačkami

Hra s prostorem, která pomůže malému prostoru

Posted by

Pokud budete stěhovat už do postaveného domu, zda zkolaudován bytového domu, musíte se přizpůsobit tomu, co vám nabízí, a tedy i menším místnostem. Nezoufejte, i s malými místnostmi se dá čarovat minimálně tak, že jejich opticky zvětšíte a přizpůsobíte zařízení prostoru. Malé prostory vám skutečně dokáží nabídnout mnoho, takovým důkazem jsou i malé koupelny, které při správné úpravě nemusí vůbec jako malé působit.

Pojem “malé” je relativní

Malé koupelny s pračkou i sušičkou
Design malé koupelně

Co je to malá místnost, malý prostor, malé koupelny? Pro každého to znamená něco jiného, ​​a každý si pod pojmem malá místnost představí jinou velikost místnosti, která pro někoho ani zdaleka nemusí být malou. Co však platí obecně a pro každého je, že pokud chcete opticky zvětšit místnost, musíte se s ní vyhrát. Pokud neznáte triky, které k tomuto pomáhají, poraďte se s odborníky na interiérový design. Věřte, že z výsledku budete překvapen.

Pár tipů, rad jak zvětšit vaši malou koupelnu

Pojďme se tedy podívat na pár tipů, jak se dá opticky zvětšit malá koupelna. Důležité a jedno ze základních pravidel optického zvětšení prostoru je osvětlení. Vhodným osvětlením malé koupelny dosáhnete hotové zázraky. Další věc, kterou víte opticky zvětšit prostor, je že do místnosti vložíte rafinovaně zrcadlo, tedy podlouhlé a po celé šířce jedné stěny. Možná byste ani nevěřili, jak dokáže místnost zrcadlo zvětšit. Místnost opticky zvětšíte i správným uložením vybavení, tedy například sprchovým koutem, vanou a podobně. do malých prostor byste neměli dávat samostojící vany, protože ty zabírají dostatek místa, avšak například do malé koupelny není problém vejít i sprchový kout a také vanu, sprchové kouty se skleněnou zástěnou vám dokonale ušetří prostor. Toto je jen pár rad, které vaše malá koupelna zvládne, avšak každý prostor je jiný a proto byste se v této věci měli poradit s odborníkem, abyste nenapáchali více škody než užitku. Nezapomínejte na to, že všechno co se ve vaší koupelně nachází, zda celkově nábytek ve vašem domě či bytě musí být vyroben z kvalitních materiálů. Kvalitní materiály vám zajistí dlouhou životnost, čímž ušetříte své finanční prostředky. Pokud máte zájem o kvalitní doplňky pro malé koupelny, nebo máte zájem o jiný kvalitní kus nábytku, určitě se obraťte na internetové stránky společnosti https://www.sconto.cz/.